Заказать сайт
0 Preces - 0,00 €
Grozs ir tukšs!
Preces Atjaunot

1010004 Nail Tek XTRA 15ml (Kods: 1010004)

Drukāt
Nail Tek XTRA 15 ml - ārstniecisks līdzeklis novājinātiem nagiem, uz kuriem neiedarbojas tradicionāli ārstnieciski līdzekļi
Nail_Tek_XTRA_15_49896b169bf3d.jpgNail_Tek_XTRA_15_49896b169bf3d.jpg

Sales price 6,95 €
Atlaide
Product Available in stock
Apraksts

NAIL TEK XTRA
Novājinātiem nagiem, uz kuriem neiedarbojas tradicionālie ārstnieciskie līdzekļi. Nail Tek XTRA ir īpaši efektīvs ārstniecisks līdzeklis veidots nagiem, uz kuriem neiedarbojas tradicionālie ārstnieciskie līdzekļi. Šī līdzekļa koncentrētā formula nodrošina eXTRA izturību nepieciešamu, lai uzlabotu smagas pakāpes nagu vārgumu. Nail Tek XTRA ir risinājums nagiem, kas līdz šim tika uzskatīti par neārstējamiem.

Nail Tek XTRA ir maksimāli stiprs līdzeklis īslaicīgai ārstēšanai. Lai arī dažiem cilvēkiem varētu būt nepieciešama ilgāka ārstēšana, lielākā daļa klientu pēc īslaicīgas ārstēšanas veiksmīgi pāriet uz Nail Tek Intensive Therapy II un ar laiku uz Nail Tek Maintenance Plus I. (Šis products nav domāts klientiem, kas tikko noņēma mākslīgos nagus.) Pirms lietošanas klientam ir ieteicams veikt alerģijas testu, jo nagi bieži mēdz būt trausli un bojāti pēc mākslīgās virsmas noņemšanas.